Čo ponúka hudobná skupina ESPRIT...

 

Predovšetkým zážitky, nevídaný servis a kvalitu. Našim cieľom je poskytnúť profesionálny, no ľudský prístup k zákazníkovi od prvého kontaktu a procesu dohody, cez profesionálny prejav a osobný kontakt so zabávajúcimi sa počas oslavy, až po ukončenie samotnej oslavy. Oslava končí, nezabudnuteľné zážitky Vás a Vašich hostí pretrvajú :)

O tom, že to s nevídanými službami myslíme vážne, svedčí aj rýchlosť reakcie na zákaznícke podnety - na väčšinu emailov a facebookových správ odpovedáme do 10-tich minút! S takýmto nasadením poskytujeme všetky naše služby.

O tom, že to myslíme vážne aj s kvalitou svedčí náš prístup k vnútornej motivácii a riziku vyhorenia - snažíme sa hrať len tak často, aby sme sa na naše podujatia tešili a radosť z hudby a spoločných chvíľ vedeli rozdávať aj publiku. Ak si objednáte ESPRIT, môžete rátať s tým, že deň pred Vašim podujatím kapela nehrala do rána a nebude unavená. Taktiež si nechávame priestor na voľné víkendy medzi podujatiami.

Hudobná skupina ESPRIT hrá piesne na želanie a najmä naživo. Takmer vždy nás zákazník osloví s prosbou o zahratie špeciálnej skladby, ktorá je často mimo nášho štandardného repertoáru. Týmto požiadavkám vždy veľmi radi vyhovieme. Ak sa aj takáto požiadavka vyskytne v priebehu večera, hudobná skupina ESPRIT ju dokáže zahrať bez prípravy, bez špeciálnej skúšky či zháňania akordov (občas aj bez správnych slov ;)). Presne tak, ako to má vedieť SKUTOČNÁ ŽIVÁ KAPELA!

Radi Vám poskytneme svoje služby na:

- svadbách
- plesoch
- stužkových slávnostiach
- firemných večierkoch
- koncertoch (muzikou, prípadne zvučením koncertov iných kapiel)

- audio nahrávkach od jednoduchých speváckych projektov, cez kapelné, až po orchestrálne.

Referencie nahrávok: Akordeónový orchester TOCCATTA, mužská folklórna spevácka skupina HNOJŇAŇE v spolupráci s cimbalovkou ŽELEZIAR, nahrávky učiteľov a žiakov ZUŠ v Sobranciach, nahrávky hudobnej skupiny ESPRIT, množstvo malých nahrávacích projektov (speváci s podkladovou hudbou). V prípade požiadavky zákazníka tvoríme aj podkladovú hudbu.