Referencie a spontánne reakcieToto je časť webstránky, ktorá vznikla spontánne a vyžiadal si ju sám vývoj. Takmer na každej akcii dochádza k početným spontánnym reakciám zúčastnených na našu hudbu. Pristavia sa, odovzdajú povzbudzujúce slová, ktoré nám dodávajú entuziazmus a silu do budúcnosti. Rozhodli sme sa sprostredkovať niektoré z nich aj ďalej. Samozrejme, po prijatí súhlasu autorov s uverejnením. Práve Vám možno tieto reakcie dopomôžu k správnemu výberu kapely, ktorú hľadáte na Vami organizovanú udalosť.


Esprit sú jednoducho profesionáli!!! :-)
Komunikácia s nimi od začiatku bola jednoduchá a až neuveriteľne rýchla ( o čom svedčí aj ich odozva do pár minút).
Človek im napíše iba miesto a dátum svadby a nemusí sa starať o nič..Esprit bude na mieste,pripravený postarať sa o všetky požiadavky nielen manželov ale aj svadobných hostí.
Myslím, že sa postarali o výbornú náladu, a vyhoveli aj našej požiadavke zahrať niečo "maďarské", nakoľko sme mali takú zmiešanú slovensko-maďarskú svadbu...a aj napriek tomu, že po maďarsky nevedia zahrali ako bonus až 2 piesne, takže klobúk dole...naozaj :-)
Sú veľmi zlatí, komunikatívni a berú svoju robotu fakt profesionálne...a u nich "spoločenská únava " nehrozí. ;-)
Ďakujeme Esprit za nezabudnuteľnú svadbu a zábavu.
A&T Schwarzoví

Posted by Alena Schwarzová on 22. august 2016Niekto mi raz tvrdil, že dobrá kapela a chutné jedlo sú základom každej vydarenej svadby. Mne sa to potvrdilo na 100%. Kapela Esprit! Pred nejakým tým rokom som ani netušila, že existujú. Nepoznali sme, nevideli, nepočuli a ani nezažili. V očakávaní, kto príde a ako zahrá som nebola len ja, ale aj celá moja rodina. Nesklamali a veľmi prekvapili (nad moje očakávania a očakávania našich blizkych). Pri vstupe do sály a prvom kontakte som pocítila veľkú radosť (takýto výraz tváre ako pri Vás, fuu..) Vedela som už vtedy, že všetko bude dobré a aj bolo:) Náš prvý tanec od Coldplay ma tak veľmi dojal ako nič iné počas tohto dňa. The Scientist, pieseň, pri ktorej som plakala naposledy pred 10 rokmi, kedy môj už terajší manžel sa rozhodoval, či to teda spolu skúsime. Ďakujem za slzy šťastia, ktoré som práve vďaka Vám pri nej opäť pocítila. Ďakujem za Vaše jedinečné prevedenie, ďakujem, že to bolo lepšie ako originál. Celý večer NAŽIVO (priesne, ktoré nesmeli chýbať, tak ani nechýbali). Chlapci nezabudli ani na náš "hasičský" Baywatch, za čo som veľmi vďačná. Pozitívne reakcie na Vašu kapelu sa od kazdej vekovej kategórie len tak hrnuli a my sme za to veľmi šťastní, pretože dobrá kapela znamená spokojní svadobčania. Každému, kto sa pre Vás rozhoduje, tak na 100% odporúčame. Nech Vám to takto dobre hrá aj naďalej a verím, že sa na nejakej svadbe ešte stretneme.

Posted by Viktória Bendík Odlerová on 26. jún 2017Espritu nemôžem dať iné hodnotenie ako 5 veľkých hviezd :) Venujem sa spevu, a preto bolo pre mňa dôležité mať dobrú kapelu. Moje tajné želanie bolo, nech nehrá falošne a hlavne nech sa bavia ľudia. Esprit však moje očakávania predčil míľovými krokmi! Kvalitný zvuk a aparatúra, chalani vynikajúci hudobníci, o speve ani nehovorím (Števo, tie Tvoje výšky!), výber piesní geniálny (Baywatch bodoval) a ich prevedenie - bez preháňania - lepšie než originál, komunikácia s publikom perfektná, hostia si veľmi pochvaľovali ... A keďže som chcela dať môjmu drahému dar a vyjadriť mu lásku najlepšie, ako viem, zaspievala som mu časť zo svadobného tanca. Chalani nie len že boli ochotní sa touto myšlienkou vôbec zaoberať, ale mi dokonca spravili špeciálnu nahrávku, aby som si môj darček mohla doma nacvičiť! Výsledok bol super :)
Aby som to teda zhrnula a nepreháňam, vďaka Espritu som si celú svadobnú hostinu užila plnými dúškami a doteraz som plná pozitívnych emócií. Kade chodím, tam Espriťákov ospevujem, a odporúčam všetkými desiatimi aj Vám!

Posted by Mária Bižová on 11. jún 2017Ďakujeme skupine Esprit za neskutočnú zábavu, ktorú vytvorili na našej svadbe. Boli veľmi priateľskí a splnili každú našu požiadavku. Sme veľmi radi, ze sme si vybrali práve ich na náš najkrajší deň v živote 😉

Posted by Dominika Baburová on 29. jún 2017Skupinu ESPRIT sme si na našu svadbu vybrali na odporúčanie kamaráta,na ktorého svadbe sme ich zažili prvýkrát. Hudobníci boli perfektní a vysoko profesionálni, žiadna požiadavka pre nich nebola nesplniteľná. Hudbou ulahodili každej generácii, naživo spievané skladby dodávali svadbe jedinečnú atmosféru. Musím spomenuť jeden moment, ktorý sa mi hlboko vryl do pamäte. Bolo to vo vstupnej hale, kde som s manželom stála na obrovskom schodisku, spevák skupiny hral pod ním na piáne a všetci hostia stáli v galérii nad ním a spievali spolu s ním. Silný zážitok. Ďakujeme skupine ESPRIT, že sa aj ona významnou časťou prispela k tomu, aby bol tento náš deň dokonalý.

Posted by Michaela Berežná on 11. november 2016Hudobnú skupinu esprit sme si vybrali na základe odporúčania od známeho a referencií na webe. Chalani sa zišli napriek ich zaužívaným pravidlám 11 (!!!) víkend za sebou čo si nesmierne ceníme ;) Čo sa týka služieb, všetko prebehlo podľa dohody, vyplnili sme krátky dotazník a to bolo všetko čo sme museli urobiť :) Kapela už fungovala sama a taktiež pohotovo reagovala na rôzne požiadavky. Čo je ale úplne najdôležitejšie bola energia a výkon, ktorý kapela predviedla. Ako gitaristu ma veľmi prekvapil celkový zvuk. Svadobný hostia boli celkovo tiež prekvapení a celkovo kapela prekonala naše očakávania :). A možnosť zahrať pesničku pre moju Drahú a taktiež si zahrať pár pesničiek s takýmito Pánmi Hudobníkmi bola ktomu všetkému veľká čerešňa na fajnej svadobnej torte :) Ďakujeme ESPRIT! Majka a Matej

Posted by Matej Melko on 26. október 2016Skupina Esprit je zostava skvelých hudobníkov, ktorých ak pozvete na nejakú udalosť, aby vám do tanca hrali, sa vryje do pamäti nielen vám hostiteľom, ale verte mi, aj všetkým ostatným. Nám hrali na našej svadobnej párty a boli sme naozaj nesmierne radi, že naše pozvanie prijali. Naše očakávania nesklamali, ba naopak, veľmi milo prekvapili. Hrali pre každého, zahrali nám aj nemecké skladby, konkrétne jednej skladby je text pomerne náročný, no nemali s tým problém a výsledok bol naozaj nad očakávania. Naši hostia boli takisto veľmi spokojní a ja s manželom taktiež, keď sme videli plný tanečný parket. Skupinu Esprit sme nikdy predtým naživo nepočuli hrať a nemali sme ani jediné odporúčanie, našli sme ich cez jeden známy hudobný portál a naše rozhodnutie neľutujeme :) Musím vyzdvihnúť všeobecné vystupovanie pánov hudobníkov - žiari z vás neskutočná srdečnosť. A ďakujeme za bonusový song za klavírom :) Dúfam, že vás ešte niekedy zažijeme hrať niekde na párty. Mirka a Miro

Posted by Miroslava Vnenčáková on 3. október 2016Táto skupina je jednoducho dokonalá!!! :) Pred rokom, keď sme hľadali skupinu na našu svadbu vznikol menší problém akú vybrať. Vyberali sme spomedzi veľkého množstva a veľa skupín bolo už rezervovaných. Na internete sme našli práve skupinu Esprit. Už po prvom telefonickom rozhovore sme vedeli, že táto skupina je pre nás tá pravá. Komunikácia bola na vysokej úrovni. Boli ochotní nám vyjsť v ústrety so všetkými našimi požiadavkami. Na mail odpovedali do pár minút. Vzhľadom nato, že sme mali rodinu zo zahraničia ( Bieloruska) tak sme pre nich chceli zahrať niečo v ruštine, načo Esprit kladne reagovala. Nemuseli sme sa o nič starať, všetko urobili za nás, začo im ďakujeme :) Zábava bola úplne dokonalá, hrali hudbu nie len pre nás mladých ale aj piesne našich rodičov. Ich silnou stránkou je, že vedia prispôsobiť sa každej skupine hostí. Esprit bola tou najlepšou skupinou akú sme si mohli vybrať. Patrí im ešte jedno veľké ĎAKUJEME :) ;)

Posted by Patrícia Pitoňáková on 15. september 2016Maximalna spokojnost !!! Ak si ich zavolate na svadbu urcite nebudete lutovat a po svadbe budete urcite spokojny tak ako sme aj my :) memusite sa prisposobivat lebo oni sa prisposobia vam a vasim hostom, specialne poziadavky ako som videl nie su pre nich ziaden problem, cena za poskytovane sluzby je urcite na mieste ( prepocitajte si to na kapelnika :) ) komunikacia na vysokej urovni a odpoved najnesko do piatich minut ci uz mail alebo cez FB. Jedine co sa stalo nam ze sme nemali dohodnute zaver redoveho tanca a melodia bola ina nez som ocakaval :D no mne ako "tanecnikovi" :) to ani velmi nevadilo aspon sme sa uz s mojou zenickou poriadne nasmiali. Vrelo odporucam vybrali sme si ich na zaklade recenzii tak aj my davame :) Peter a Slavka Čopovi ;)

Posted by Peter Cop on 17. august 2016
Nevesta Eva po svadbe 18.08.2018. PKO Prešov (hodnotenie na portáli mojasvadba)

Celá svadba odohraná naživo, ale pritom moderne a aktuálne. Občas sme mali pocit akoby sme skákali pod pódiom nejakej slávnej kapely :) boli vynikajúci.


Nevesta Veronika Kamenická na facebook-u po svadbe 22.06.2016, Kaštieľ Péchy Hermanovce

Od našej svadby síce ubehol už viac ako mesiac, ale krásne spomienky a pocity pretrvávaju a sú rovnako intenzívne ako na začiatku. K tomu ste obrovskou časťou prispeli aj vy, milý Esprit!
Ešte raz by som sa vám so Simonom chcela poďakovať ze úžasnú hudbu, energiu, skvelú naladu, elán, lásku a takú tu iskru navyše, ktorú ste do všetkého vložili. Od nášho prvého mailu som tušila, že som sa vybrala správnou cestou a v deň D som sa presvedčila, že ma intuícia nesklamala a názov "Esprit" vás dokonale vystihuje! Želáme celej skupine veľa úspechov v podobe dobre naladeného publika s úsmevom na tvári a radosťou na duši.
Veronika a Simon


Email od nevesty Júlie Kmecovej po svadbe z 26.08.2015, Zámutov

Dobrý večer prajem
Asi si ma nepamätáte, ale rada sa pripomeniem :-) Júlia, ktorej ste hrali na svadbe v Zámutove minulý rok v stredu :-)
Veľmi často spomíname na svadbu a aj na Vás a dnes som si pustila zopár Vašich skladieb z youtube :-)
Dúfam, že sa máte dobre a že sa Vám darí .. Dúfam, že budem mať ešte niekedy tú česť zatancovať si na Vašu hudbu ...

Pozn.: Na Júliu a jej svadbu si samozrejme pamätáme :)


Ženích Lukáš Mojsej na facebook-u po svadbe 18.06.2016, Hotel Dukla Prešov

Pozdravujeme a zároveň ďakujeme za super zábavu, kvalitnú hudbu a spev.
Výberom Vašej skupiny sme išli na istotu. Nesklamali ste, naopak potvrdili vysokú kvalitu. Ďakujeme, že ste sa významným spôsobom podieľali na našom dôležitom dni. Odporúčame všetkým. Výberom tejto skupiny si môžete byť istí vynikajúcou kvalitou a nezabudnuteľným zážitkom:)
Lukáš a Janka Mojsejovci, svadba 18.6.2016 Prešov


Nevesta Júlia Kmecová na facebook-u po svadbe 26.08.2015, Zámutov

Milý Esprit!
Ešte raz by sme sa Vám chceli poďakovať za fantastickú zábavu o ktorú ste sa postarali na našej svadbe. V prvom rade, že ste boli ochotní hrať v stredu (aj ked ste všetci pracujúci), ale najmä že ste splnili všetky naše požiadavky (a nebolo ich málo)!
Komunikácia s Espritom úplne fantastická! Nikdy predtým sme o nich nepočuli, ale keď som si prečítala referencie, vedela som že budú hrať na našej svadbe. Komunikácia prebiehala mailom na jedničku s hviezdičkou... takmer o ktorejkoľvek hodine dňa :-))
Hrali vynikajúco, na požiadanie úplne čokoľvek (niektoré veci lepšie ako originál), vyhoveli všetkým vekovým kategóriam a najmä sa mi páčil ten rockový koncert na záver :)
Ich cena odráža ich kvalitu, a moje očakávania prevýšili 100%!
Pevne verím, že sa ešte zúčastním nejakej akcie kde budú hrať (dúfam, že nie na mojej druhej svadbe, LOL),
Šťastne vydatá nevesta Júlia a ešte šťastnejší ženích Stano :)
Ďakujeme!!


Nevesta Denisa Schnierer na facebook-u po svadbe 02.05.2015, Prešov

Milý Esprit!
Ešte raz sa Vám chceme poďakovať za skvelo odvedenú prácu na našej svadbe 2.5.15 v hoteli Dukla Prešov.
Dozvedeli sme sa o Vás od známych, ktorí boli na jednej zo svadieb, na ktorej ste hrali. Našu predstavu o hudbe ste splnili na 100 %. Páčilo sa nám, že ste vedeli zahrať aj ľudové, ale aj popové pesničky, čím si každý prišiel na svoje. Okrem toho ste bez problémov zahrali aj skladby na želanie.
Spolupráca s Vami bola počas večera, ale aj pred ním (ochota pomôcť pri organizácii svadby, serióznosť, profesionalita, veľmi rýchla a príjemná komunikácia) vynikajúca.
Ako ďalšie dôležité plus by sme spomenuli, že sa ani jeden z hudobníkov počas svadby neopil. Cena za Vaše služby zodpovedala kvalite. Vašu kapelu budeme určite ďalej odporúčať.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok!
Denisa a Dávid


Nevesta Katarína Krajčíková na facebook-u po svadbe 23.05.2015, Senica

Ahojte Espriťáci, dovoľte mi ešte raz sa Vám čo najsrdečnejšie poďakovať za neopísateľnú zábavu na našej svadbe. Som Vám veľmi vďačná za to, že ste boli ochotní merať takú dlhú cestu k nám. Pre nás ste boli totiž jediná a jednoznačná voľba, keď sme Vás objavili na internete pri hľadaní kapely na našu svadbu.
Nikdy sme Vás nevideli hrať, ani sme nedostali na Vás od nikoho odporúčanie, stačilo nám len vypočuť si ukážky na Vašej stránke a prečítať si referencie. Taktiež Váš plný kalendár na dlhú dobu dopredu svedčí o Vašich kvalitách a profesionalite.
Tiež na nás urobila veľmi dobrý dojem Vaša web stránka. Už z fotografií,ktoré máte na stránke zverejnené, vidieť koľko emócií do hrania vkladáte.
Skrátka, vysoká úroveň, ktorú ponúkate, sála z každého momentu, kontaktu, ktorý s Vami človek nadviaže. A my sme sa o tom jednoznačne na 100% presvedčili. Hneď od prvého telefonátu som mala z Vás veľmi dobrý pocit. Okamžite som vycítila už spomínanú profesionalitu a ochotu poradiť nám s akoukoľvek otázkou ohľadom svadby, nielen tou hudobnou. Je vidieť, že máte za sebou kopec skúseností.
No a keď sme sa stretli v deň "D" u nás, dobré pocity a výborný dojem z Vás sa len potvrdili. Veľmi milí, sympatickí chalani a predovšetkým skvelí hudobníci :) Od začiatku až do konca bol parket plný a na svoje si prišli všetky vekové kategórie. Od ľudoviek až po tie najmodernejšie a všetko naživo :)
Mať na svadbe výbornú kapelu je jedna z najdôležitejších vecí. A my sme ju mali :) Vďaka Vám :)
Kapelu Esprit každému vrelo odporúčam a sama dúfam, že budem mať opäť tú česť Vás vidieť a počuť hrať na nejakej akcii.
Prajem Vám všetko dobré a nech Vám to stále tak super hrá.
Katarína a Lukáš, Senica, 23.5.2015


Nevesta Katarína Baltkvist na facebook-u po svadbe 09.08.2014, Košice

Super kapela, ktorá nám urobila úžasnú zábavu na svadbe.
A najlepší spevák Števo Horňák ktorý ešte aj spríjemňoval hosťom zábavu hraním na klavíri pri spoločnom spievaní. Veľmi odporúčam


Nevesta Oľga Gorelová na facebook-u po svadbe 20.09.2014, Lučivná

Ahojte Espriťáci,
ospravedlňujeme sa, že trošku neskôr, ale chceli by sme sa vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za spríjemnenie našej svadby.
Aj keď sme vás nikdy predtým naživo nezažili, sme veľmi radi, že sme si vybrali práve vás. V prvom rade nám vás doporučil váš švagor Vilo. Taktiež sme na vašej stránke videli vašu obsadenosť, ktorá naznačovala to, že tak vyťažená môže byť len kvalitná kapela:-) Videli sme, že už máte toho aj veľa odohrané, takže určite ste mali a máte veľa skúsenosti. A aj keď bola cena vyššia, určite sa do kapely oplatí investovať, lebo je to jedna z najdôležitejších vecí na svadbe. Od toho totiž závisí, ako sa budú svadobní hostia na svadbe baviť. Tí naši sa určite bavili skvele a všetky vekové kategórie si prišli na svoje. Taktiež sa nám s vami veľmi dobre komunikovalo - rýchla odpoveď na naše otázky a veľká ochota svedčila o tom, že ste profesionáli. Vo všetkom ste sa nám snažili vyjsť v ústrety. A určite je živá hudba na svadbe 100-krát lepšia ako len pesničky púšťané na playback. Obzvlášť sa mi páčil redový tanec - ako ste ho vo vašom prevedení zahrali. Ani som netušila, že to máte tak vymyslené:-) Môjmu svokrovi sa zase veľmi páčilo, ako ste sa perfektne chytali na konci na jeho obľúbenú goralskú pesničku a taktiež predtým pri čepčení. Takže spokojnosť vo všetkých smeroch maximálna a určite vás všetkým ešte nerozhodnutým snúbencom odporúčame:-) Ďakujeme!
PS: Fotky posielame na mail.
Oľga a Peter G.


Ženích Tomáš Cichý na facebook-u po svadbe 26.07.2014, Košice

Budeme sa snazit byt strucní a vystizní co mozno najviac :)
Na ESPRIT sme dostali velmi dobre referencie, preto sme sa rozhodli, ze ich oslovime. Priznam sa, ze cena bola vyssia, ale za kvalitu sa plati o com sme sa nakoniec presvedcili. Od zaciatku t.j. samotnych priprav sme mali z ESPRIT-u velmi dobry pocit a to najmä kvoli ich profesionalnemu pristupu. Dokazali premenit zabavu v jeden neskutocny vecer a prisposobit piesne pre Vsetky vekove kategorie (od ludoviek, cez moderne az po rockove - na nase zelanie :) Energia, ktoru do vystupenia vsetci clenovia kapely davaju, je neopisatelna. Citit tam srdce a to je podla mna najviac, co hudobnik moze publiku dat.
Parket bol plny od zaciatku do konca, vyblaznili sa naozaj vsetci pritomni hostia a co je najhlavnejsie, my mladomanzelia sme boli obzvlast spokojní s ich vykonom.
Zhrniem to: Mozte mat DJ-a, mozte mat kapelu, mozte na zabave usetrit, ale vieme, ze ESPRIT je ista kvalita v podobe zabavy, ktoru dokazu vytvorit svojim energickym hranim. Verime, ze ich uvidime hrat na dalsich svadbach a uz teraz sa na to tesime :)
ESPRIT - este raz jedno velke DAKUJEME a nech Vám to hrá !
A&T, 26.7.2014, Kosice


Email od kameramana Marcela Závodného po svadbe 11.10.2014, Košice

"...Určite vás budem odporúčať na ďalšie svadby, hráte niečo úplne iné ako ostatné skupiny..."*
*Našťastie to bolo spontánne vyjadrenie. Nijako sme šírenie mena ESPRITu od Marcela v predchádzajúcej komunikácii nežiadali.


Email od nevesty Janky Niekolaas po svadbe 13.09.2014, Prešov

Ahoj Števo,
konečne ti môžem odpísať ;) Mojou snahou aj bolo aby sa ľudia zabávali spolu. Aj sa to podarilo. Ja som sa cítila ako na koncerte ;) Neľutujem že sme si Vás vybrali. Kvôli Vám by som sa ešte raz vydávala, aby ste nám mohli znovu hrať. ;) Za to zlato v hrdle by ste si kľudne mohli pýtať viac peňazí.
Janka Niekolaas


FB review of groom Erik Niekolaas after wedding, September 13th 2014, Prešov

Dear Esprit,
Thank you so much for playing on our wedding September 13th, 2014. You played the perfect mix of English and Slovakian songs. You made the party complete. We were dancing all night. We found the perfect band and a Slovakian singer (Stefan) with no Slovakian accent! Amazing. Keep up the good work.
Erik & Janka


Nevesta Lucia Kohaniová na fb po svadbe 12.07.2014, Michalovce

Ahojte chlapci,
všetci veľmi veľmi ďakujeme za skvelú energiu, atmosféru a celkový dojem z našej svadby. Skvelá hudba, skvelí muzikanti, skvelý spevák. Ak by to bolo možné, zopakovala by som to každý týždeň:))))
Ďakujeme ESPRIT, ďakujeme GAPA. Bolo to fantastické.
Lucka a Peťo


Nevesta Janka Bartoňová na fb po svadbe 21.06.2014, Rožňava

Ahojte Števko a spol ... naši "Espritaci" ,
ešte raz by sme sa Vám chceli zo srdca poďakovať za krásnu atmosféru počas nášho špeci dňa, ktorú ste vytvorili spolu s našimi priateľmi A rodinou...Boli ste skvelí, a malo to všetko. Takú dušu a emóciu, že sa mi aj ťažko hľadajú slová vďaky... neviem ako Vy, ale my sme si to užili úplne nad očakávania. .. Všetko šlo strašne rýchlo ako v krásnom filme s krásnymi tónmi .... Bude na čo spomínať.... A ten začiatok - svadobný tanec. ... Ten bude nezabudnuteľný pre mňa do konca života. ... Bolo to krásne. .. Ďakujem za kráasne prekvapenie. A máme z neho aj video a po každom, keď si ho pustím, mi opäť vyjdú slzičky šťastia.
Ďakujeme za všetko, ak bolo čosi nie v poriadku , tak sa ospravedlňujeme ale snáď nie.... a prajeme Vám a Vašim rodinam veľa veľa krásnych chvíľ, na ktoré budete potom s láskou a radosťou spomínať. Tak ako my dvaja na tento júnový 21. deň.
Posielam Vám všetkým božtek
Ahojteee srdečne ešte raz pozdravujeme Janka a pripája sa aj môj manželik Branko ;))


Nevesta Mirka Tkáčová na fb po svadbe 14.06.2014, Prešov

Ahojte espriťáci...
konečne som sa dokopala k tomu aby som Vám napísala pár krásnych slov z nášho krásneho dňa, kt.ste nám urobili krajším aj vy. Boli ste fakt úžasní, neviem to ani poriadne vyjadriť. Ale za seba a za mojich hostí môžem povedať, keďže som sa hneď po svadbe pýtala aj našich hostí na ohlasy ohľadne mojej skupiny kt.som si vybrala na svadbu. Musím povedať, že po dlhom preberaní a čítaní kadejakých recenzii na rôzne kapely som si vybrala práve Vás, aj keď nikdy pred tým som nemala možnosť vás vidieť a počuť na živo, ale niečo mi vravelo že práve vás chcem a že budete dobrí. Hneď potom ako po dlhom preberaní som si vás vybrala a napísala vám a vy ste sa mi hneď ozvali, dohodli sme sa, zaplatila som zálohu a potom sme už len tesne pred svadbou doklepli nejaké infošky, aby všetko dopadlo podľa mojich aj vašich predstáv. A tak prišiel deň D a keď som vás zbadala, povedala som si, tí chalani sú simpoši a môj vyber bol správny, zoznámili sme sa a potom to už začalo. Najprv náš prvý tanec, kt.bol pre môjho partnera utrpením keďže nerád tancuje, ale zvládol to a bolo to nádherné. Po našom tanci začala zábava v plnom prúde a bavili sme sa až do rana, hrali ste nám všetko možné s každého rožka troška, a hlavne repertoár bol prispôsobený aj naším hosťom keďže partner je Čech a tak sa hrali nie len slovenské ľudovky ale aj moravské a kadejaké iné piesne.
Ešte raz Vám chcem povedať, že vám za všetko veľmi pekne ďakujem, ako ste náš deň urobili ešte krajším, chalani ste super, nemeňte sa a ak sme náhodou niečo pokazili my, tak nám to odpustite.
Fotky pošlem Števko na email, majte sa krásne a prajem vám len samé úspechy v tomto a nasledujúcom roku....


Nevesta Slávka Andraščíková na fb po svadbe 31.05.2014, Prešov

Ahojte Espriťáci!
Ako som sľúbila, posnažím sa opísať, čo sme s vami zažili v ten náš deň "D"! Najdôležitejší dátum tohto roka bol pre nás 31/05/2014. Plánovali sme našu svadbu s predstihom a tak som si dala ako nevesta extrémne záležať na tom aby bola sála bez stĺpov, teplé čerstvé chutné jedlo, dostatok pálenky a aaaaaaaaaaa hlavne SKVELÁ a ŽIVÁ hudba. Klikala som do úmoru, hĺbkovo skúmala youtube, čítala referencie a recenzie, prečítala milión skúseností vás nevesty na mojasvadba.sk atď. atď...z tohto všetkého vyšla ako jediná voľba a možná alternatíva podľa mnou stanovených kritérií (a tými boli: živá, moderná dobre vyzerajúca kapela, kt. vie hrať hudbu, kt. mám rada, má dobré referencie, je cenovo dostupná, je z východu a tiež rozhodne aký budú mať prístup) hudobná kapela Esprit! Nikdy som vás nevidela hrať live a ani žiadna moja kamarátka vás na svadbe nemala tak som sa na 100% spoľahla na množstvo kladných reakcii pre mňa cudzích ľudí. Tak píšem svoj prvý mail kapele...čo a kedy chcem, predstavy a veci okolo. Odpoveď prišla rýchlo a dostala som odpoveď na všetko.. Vyplnila som šikovný formulár kde som si želala skladby, kt. chcem aby nám zahrali a čakala som na reakciu. Späť som dostala súhlasný mail, OK vtedy a vtedy tam prídeme, to čo chcete zahráme,.. teším sa uvidíme sa... Verte, že som si navymýšľala kadejaké skladby...prešlo mi to:) Komunikovali sme ozaj na úrovni a v priateľskom duchu, veľmi jasne a profesionálne! Videli sme sa až na svadbe.. Manžel ma preniesol na rukách cez prah do svadobnej sály a zazneli prvé tony nastúpenej pripravenej vysmiatej a pekne fešnej kapely :) Žiadne telefonáty, kde je tá sala, kedy prídete, kde ste, ako sa dostanete dnu, a podobné somariny, ktoré by nemal ani v tej rýchlosti kto riešiť. Proste tak som si to predstavovala a tak to aj bolo. Proste profesionalita! Chalani nám hrali všetko čo sme chceli aj náš Paradise od Coldplay, aj na moje želanie Metallicu a ich Nothing else matters pre môjho už manžela.. Chalani len povedali: "tak toto sme ešte nehrali...ale dáme to..."..vytiahli mobily a do pár minút bola skladba nacvičená, texty stiahnuté, skladba zahratá, ja prekvapená, manžel šťastný!!! Paráda!!! Chalani hrali a hrali a hrali do štvrtej rána no aj museli nakoľko by ich očarení a veľmi spokojní svadobčania z pódia ani nepustili!!! Hrali vynikajúco, moderne, podľa želania a mojich svadobných predstav, boli vynikajúci - potvrdí to aj našich 120 hostí! Vydávať sa znova, volím vás chalani...ďakujeme aj s Petrom, všetci sme boli a sme šťastní, že sme zvolili to naj na trhu!
P.s.: veľmi oceňujem, že ani na opakovane žiadosti niektorých hostí ste nezahrali pesničky, ktoré sme vyslovene na svadbe nechceli (mašinka, kačací tanec, dlouhá noc..) !
Milí este nerozhodnutí snúbenci, tí ktorí hľadáte profesionálov, kde platia dohody, nie sú starosti a chcete mať zo svadby kopec radosti, volajte ESPRIT, nikto nehrá živšie a s väčším espritom:) cmuk a vďaka Števko and band!!!
Slávka a Peter


Nevesta Eva Hricová po svadbe 12.10.2013, Most pri Bratislave

Ahoj Chlapci,
chceme sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za výbornú zábavu na našej svadbe, ktorú ste režírovali Vy :) Zbierame postupne odozvy od ľudí, ktoré sú viac ako pozitívne a zatiaľ všetci uznali, že už pochopili, prečo sme termín našej svadby dávali podľa ,,nejakej“ kapely... Pochopili, že termín sme vyberali podľa ,,ESPRIT-U“ :) a to je rozdiel :) Tí ešte o trošku viac inteligentnejší pochopili, že ESPRIT má dokonca ešte aj vždy vybavené počasie na soboty kedy hrá, takže úplná bomba :)
Chalani, nech Vám to hlavne hrá a dúfam, že bude ešte príležitosť zavolať si Vás na nejakú akciu znova! Preto teda hrajte s elánom a s chuťou ako túto sobotu a v takom prípade sa nebojíme scenára, že by sme si Vás povolali na našu striebornú svadbu :)
Majte sa krásne, opatrujte sa a DOVIDENIA!
EVA + MICHAL PAGÁČOVCI


Fotograf Dominik Dubec po svadbe 27.07.2013, Kežmarok

Števo, sľúbil som, píšem
Kapelu Esprit som počul na živo na svadbe už druhýkrát. Užil som si ju ešte viac ako na mojej vlastnej svadbe. Chapci, aj napriek Vašej skromnosti si myslím, že ste najlepšia svadobná a plesová kapela na Slovensku. Profi prístup, profi hudobné výkony. Toľko energie, koľko dávate do hrania, som nevidel ani na koncertoch profesionálnych kapiel. Ak niekto hľadá kapelu na svadbu, odporúčam jedine Vás.


Nevesta Jana Gajdošová na facebook-u po svadbe 06.07.2013, Prešov

Ďakujeme ešte raz za super zábavu ktorú ste vytvorili na našej svadbe, za všetky splnené špeciálne priania, za prídavky, za trpezlivosť s našimi "hudobníkmi" na hostine ..a celkovo za skvelú atmosféru! Vďaka vám nebol parket nikdy prázdny a moje nohy sú opuchnuté ešte aj dnes ako dva súdky..


Nevesta Martina Macková na facebook-u 08.06.2013, Košice

Chlapci ĎAKUJEM za úžasnú hudbu, atmosféru a vôbec všetko ... boli ste perfektní!!! :) Dúfam, že ste si našu svadbu užili s nami :) a tiež ďakujem že som si mohla s vami zaspievať :D


Nevesta Denisa Koleničová na svadobnom portáli po svadbe 25.05.2013, Košice (vyjadrenie k výberu svadobnej kapely)

Najlepší výber z celej svadby!


Ženích Jozef Liška na facebook-u po svadbe 27.04.2013, Košice

Skupina Esprit pre mňa aj moju manželku už dlho znamená kvalitná dynamická živá hudba, pri ktorej sa proste nedá len tak sedieť a netancovať alebo nespievať Pravidelne každý rok sme chodili na plesy kde Esprit hrával a táto skupina sa pre nas stála najlepšou v tejto kategórií, preto už dávno pred našou svadbou bola voľba kapely jednoznačná Naša svadba bola krásna a to aj vďaka tejto skupine, pretože hostia sa nevedeli prestať baviť ani nad ránom To, že to nebol s kapelou Esprit len náš subjektívny zážitok, nás uistilo aj to, že mnohí hostia si hudbu veľmi chválili.
Chceme sa Vám Espriťáci poďakovať nie len za výbornú hodbu, ale aj za Váš priateľský prístup, kedy ste s úsmevom na tvári robili nie len to, čo sa od Vás požadovalo, ale aj ďaleko viac. Veľká vďaka za to, že sme sa mohli na Vás spoľahnúť.
PS: Tešíme sa na Vás znovu o týždeň na Ivkinej a Mirovej svadbe.


Nevesta Iveta Lanyiová na svadobnom portáli po svadbe 01.06.2013, Košice

Chalani spravili úžasnú atmosféru, ktorú Števko ešte doplnil úžasnou hrou na piane počas prestávok. Naše pesničky, ktoré sme si vybrali zahrali tak úžasne, že som až pri nich zabudla tancovať :)


Nevesta Denisa Marafko po svadbe 25.05.2013, Košice

ĎAKUJEME ZA ÚŽASNÚ SVADBU, ktorú ste nam vyčarili svojou hudbou a neopisateľnou atmosférou!!!! Všetkých ste perfektne zabavili a nám ste pomohli rýchlo prekonať svadobný stres....EŠTE RAZ VEĽKÉ ĎAKUJEME!!!!


Nevesta Katka Kochanová po svadbe 04.05.2013, Fijaš

VEĽKÉ ĎAKUJEM tejto fantastickej hudobnej skupine za kvalitnú hudbu, neopísatelnú atmosféru a nezabudnutelný hudobný zážitok pri speve našej Klárky. Katka a Števko Balogovci. Ésprit Ésprit Ésprit:)))


Fanúšik na facebook-u po svadbe 27.04.2013, Košice

Myslím, že lepšiu kapelu na svadbu, oslavu či hocijakú zábavu nenájdete..... Chlapci nám hrali na svadbe našich priateľov v sobotu a už teraz sa nevieme dočkať na svadbu sestry o pár týždňov... Sú veľmi ústretový a dokonca vám zahrajú aj na želanie... Ak sa teda chcete naozaj radovať a tešiť na oslavách životných krokov , určite odporúčam skupinu Esprit .. Chlapci ešte raz vrelá vďaka za skvelú sobotňajšiu zábavu


Nevesta Danka Kincelová na svadobnom portáli po svadbe 06.04.2013, Zemplínska Šírava

Skupina Esprit z Košíc v čele so Števom urobili na našej svadbe neskutočnú atmosféru :) Hrajú všetky pesničky naživo, chválili si ich jak mladí tak starí, jak českí hostia tak slovenskí, i tí s hudobným sluchom i bez neho.... tak nevestičky neváhajte,maju rezervačky rok dopredu :)


Odporúčanie dodávateľa od nevesty Marianny Jančurovej na externom svadobnom portáli po svadbe 14.05.2011, Košice

Vytvorili neopakovateľnú atmosféru, zahrali si so ženíchom redový a urobili našu svadbu, jedinečnou :)


Nevesta Eva Makovníková po svadbe 06.10.2012, Tatranské Zruby

Chcem sa poďakovať kapele Esprit v mene všetkých prítomných na našej svadbe, ktorí si Esprit nevedeli vynachváliť. Celá komunikácia pred svadbou s kapelou a hlavne s frontmanom Števom bola prvotriedna. Tak ako sme my dostali referenciu od známych, aj my odporúčame Esprit ďalej. Netreba váhať, keďže nájsť voľný termín treba plánovať aj rok dopredu. Kapela je vyťažená a my vieme aj prečo:) Aj v našom prípade bola najprv zarezervovaná kapela Esprit a podľa nej dátum svadby a všetko ostatné. Kapela sa nebojí experimentovať aj s mnohými našimi hudobnými požiadavkami. Takže ešte raz ďakujeme za super zážitok.


Lucia Ridzoňová-Armstrong po svadbe 15.09.2012, Mýto pod Ďumbierom

Referencia uverejnená na externom svadobnom portáli

Kapela Esprit - Waaaaw....budúce nevesty - zaručujem Vám 1000% spokojnosť, ak sa pre nich rozhodnete... Čistá profesionalita a originalita - hrali naživo úplne všetko (folk, slovenské, anglické,...dokonca sa prihovárali aj hosťom v angličtine), sú to seriózni a úprimní zlatí chlapci. Jednoznačne ich budem opäť volať pri nejakej inej akcii v budúcnosti! Nevesty - nebudete pri nich ľutovať ani cent, keď si ich zvolíte!!! ODPORÚČAM ....


Chris Armstrong po svadbe 15.09.2012, Mýto pod Ďumbierom

Poďakovanie uverejnené na facebook-u

Thanks so much for performing at our wedding! Absolutely amazing! Highly recommended to anyone! Cheers guys! Chris and Lucia


Nevesta Lenka Šimičková po svadbe 18.08.2012, Sedliská

Dobrý deň Števo,
v mene mojom aj manželovom sa Vám a celej kapele chceme veľmi pekne poďakovať za to, že ste nám na svadbe vytvorili takú úžasnú atmosféru. Všetci z Vás boli očarení a vypytovali sa, kde sme Vás našli :)) Vďaka Vám sme dostávali len pozitívne reakcie na to, aká bola svadba vydarená a že sa všetci perfektne zabávali.
Dokonca aj kameraman z Vás bol unesený a ak ho môžem zacitovať, povedal: "Vychutnávam si tú hudbu!" Pýtal sa ako a kde sme sa k Vám dostali, lebo on už bol na mnohých svadbách, ale takú skvelú kapelu ešte nezažil. A keď sme mu povedali, že na nete úplnou náhodou a boli ste pre nás veľkou neznámou, tak sa nestačil čudovať a potvrdil nám, že riskovať sa občas vyplatí :))
Ďakujeme a prajeme Vám veľa spokojných klientov. Nech Vám to tak dobre hrá ešte dlllho a snáď sa ešte niekedy stretneme.
pekný deň,
lenka


Rodičia mladomanželov po svadbe 11.08.2012, Chateau Appony, Kaštieľ Oponice

Milí chlapci z ESPRITU,
touto cestou sa Vám chcem ešte raz poďakovať za výbornú atmosféru, ktorú ste vytvorili na svadbe našich mladých 11.8.2012 v kaštieli v Oponiciach. Hneď na začiatku som pochopila, prečo si Vás vybrali. Boli ste úžasní. Odozva hostí bola veľká, mladí aj starší sa takto dobre nezabávali ani nepamätajú - zahrali ste na tú správnu strunu všetkým. Dúfam, že aj vám sa hralo dobre a cítili ste od zabávajúcich odozvu na Vašu hudbu. Patrí Vám veľké "ďakujem" a aj vďaka Vám svadba bola taká skvelá.
Prajem Vám veľa úspechov vo Vašej ďalšej hudobnej kariére.
Svadobní rodičia Mária a Igor Segiňovi


Nevesta Magdaléna Stará na fb po svadbe 28.07.2012, Bijacovce

Milí chalani :)
veľmi pekne ďakujeme za úžasnú atmosféru, ktorú ste vytvorili na našej svadbe a dotvorili tým náš veľký deň. Perfektné bolo profesionálne prevedenie, čo ocenil hlavne moj manžel, a tiež to, že ste prisposobili repertoár aj pre českú menšinu. V závere chceme poďakovať aj za našu obľúbenú pieseň, ktorú ste si pre nás pripravili. Prajeme veľa ďalších úspešných koncertov aj osobných úspechov.
Majte sa krásne Magdaléna a Pavel


Mladomanželia Kubejoví po svadbe 21.07.2012, hotel Gloria Palace, Košice

Dobrý deň Števo,
chcem sa veľmi pekne poďakovať v mene nás oboch novomanželov za sobotňajšiu svadbu :) Predčili ste všetky naše najlepšie očakávania, ľudia sa na Vašu hudbu zabávali perfektne až do konca a od soboty počúvam dookola akú sme mali skvelú hudbu :) Odporúčam ďalej a všetky (zatiaľ) slobodné kamošky sa výberom hudby inšpirovali už na našej svadbe :) Pekný deň prajem a veľa ďalších úspechov,
Lenka a Peťo


Lukáš Zachar na facebook-u po svadbe 07.07.2012, Michalovce

Od našej svadby už ubehol síce nejaký ten deň, ale aspoň takto Vám veľmi pekne ďakujeme za skvelý svadobný večer... aj napriek horúčave ste dokázali rozprúdit super zábavu a umožnili nám tak prežit krásne a nezabudnuteľné chvíle nášho veľkého dňa. Ďakujeme za Váš profesionálny (priateľský) prístup, skvelý výber hudby a úžasnú atmosféru. Držíme Vám palce a prajeme ešte veľa úspešných koncertov.
Lukáš a Lucia Zacharovci


Mladomanželia Kerestešoví po svadbe 30.06.2012, Čierny Orol (PKO) Prešov

Milá kapela ESPRIT,
ešte raz by sme Vám veľmi chceli poďakovat za super zábavu a náladu, ktorú ste dotvorili na našej júnovej svadbe. Boli sme maximalne spokojní. Ste naozaj profesionali, akých sme na náš deň D chceli :). Želáme Vám veľa úspechov do ďalšieho hrania! S Vašim perfektným prístupom a kvalitou spevu, hrania a organizácie iné než úspech neprichádza do úvahy ;-).
Lenka a Joži

Hodnotenie nevesty po svadbe 30.06.2012 na externom svadobnom portáli

Urobili výbornú náladu, spievali a hrali úžasne, zahrali všetko podľa našich predstáv.


Rodičia mladomanželov Rybových po svadbe 09.06.2012, Červený kláštor

Dobrý deň,
Nedá nám, ešte raz sa Vám chceme veľmi pekne poďakovať za skvelú hudbu a tým aj skvelú náladu, ktorú ste vytvorili na svadbe našich mladých. Je to dosť obtiažne, zahrať hudbu, ktorá vyhovuje všetkým vekovým kategóriám. A Vám sa to podarilo, pretože od začiatku až do konca tancovali a bavili sa všetci.
Takže ešte raz veľké ĎAKUJEME a želáme veľa úspechov.
Svadobní rodičia
Elena a Edo Ryboví


Mladomanželia Bednároví po svadbe 10.05.2012, Michalovce

Ahojte "Espriťáci" :)
Ešte raz by sme Vám chceli veľmi poďakovať za atmosféru a úžasný hudobný výkon...ste jednoducho hudobníci s veľkým "H" :) Svadba s Vami bola jeden veľký koncert, všetci si to veľmi užili (samozrejme najviac my dvaja) a aj vďaka Vám bol náš veľký deň perfektný...
PS: Aj tak ste stále frajeri :)))
ĎAKUJEME, Romanka & Miloš, 5. máj 2012


Mladomanželia Fajdekoví po svadbe 08.10.2011, Zemplínska Šírava

Ahojte chlapci:)
chceme Vám veľmi pekne poďakovať za úžasný hudobný zážitok toho 8.10.2011, ktorý nám doladil atmosféru svadby na fantastickú zábavu a v pamäti nám to utkvie ako najúžasnejší deň našich životov, pretože aj Vaším pričinením taký bol naozaj...všetci hostia z Vás boli nadšení, my samozrejme ani slov nemáme...ste skvelá kapela... skláňam pred Vami klobúk a držím Vám palce, aby ste to spolu tiahli ako v manželstve - až do smrti :) a každému kto nad Vami rozmýšľa odkazujem, nemáte nad číííím !!!!!!! sú proste perfektní...:)


Mladomanželia Kálovci po svadbe 01.10.2011, Košice

Chlapci sú najšikovnejší, najlepší hudobníci a hlavne hrajú NAOZAJ NAŽIVO!!! Honorár skupine bola najlepšia investícia na celej svadbe. Lepšiu zábavu sme my a ani naši hostia ešte nezažili. Klobúk dolu a veľké ĎAKUJEME :)
Oľa a Peťo Kálovci, 1.10.2011 v Košiciach


Mladomanželia Valášekoví po svadbe 24.9.2011, Piešťany - nami vyžiadaná reakcia

Kapela Esprit dodala našej svadbe grády! Už od svadobného pochodu nám bolo jasné, že sme si vybrali dobre. Excelentne hrajú modernejšie veci, tým tradičnejším vedia dodať šmrnc. Čo je dôležité, kapela má cit pre zábavu a presne vie, čo kedy zahrať, aby sa všetci ľudia bavili.
Vrelo odporúčame!
Peťa & Michal


Mladomanželia Olšavskí po svadbe 30.7.2011, Bardejov

Pozdravujeme kapelu Esprit,
hudba na svadbách, tak ako ju hráte, celý priebeh svadobnej hostiny vylepší na maximum. Mali sme viac mladých ľudí na svadbe, ktorí sa jednoznačne vyjadrili, že hudba bola fantastická a budú dlho spomínať. Pochvalné slová sme počúvali aj od rodiny a známych zo všetkých vekových skupín. Zvlášť chcem vyzdvihnúť to, že ste si pripravili skladby podľa nášho želania, ktoré ste dokázali veľmi dobre zahrať a prípadne aj zaimprovizovať, keď sme prišli s nápadom aj tesne pred polnocou počas svadby. Na svadbe boli aj hostia, ktorí sú muzikanti resp. hudobníci, a veľmi sa nám páčilo, že ste im umožnili spolu si zahrať a zaspievať. To bolo asi fakt jedinečné. Nech Vám to ešte dlho vydrží, ste fakt super.
Dominik a Alenka


Ženích Dávid Skokan po svadbe 09.7.2011, Poprad

Čau Števo a Espriťáci!!!
Chcel by som Vám poďakovať za skvelú hudbu, bola super zábava a to som presne chcel.
Obzvlášť ĎAKUJEM za skladby Trim ho, Mariana... (boli jak od Heleninych očí).
Ja som bol spokojný a svadba bola moja takže palec hore...
Ďakujeme ešte raz, Skokanovci!!!


Facebook-ová recenzia huslistu Lukáša Copuša po svadbe 09.7.2011, Poprad

Práve som sa vrátil zo svadby, kde sme hrali spolu s touto kapelou. Hral som už na mnohých akciách, ale takúto kapelu som ešte nepočul. A hrali naživo!
Chlapci, klobúk dole! Držte sa a dúfam, že sa ešte na nejakej tej akcii uvidíme :-)


Ženích Mário Markovič po svadbe 25.6.2011, Prešov

Kvôli tejto kapele sme zmenili termín svadby. A vyplatilo sa...


Email od nevesty Michaely Tóthovej, svadba 21.5.2011, kaštieľ Fričovce

Ahoj Števo :)
ešte raz by som chcela za nás oboch poďakovať za skvelú hudbu a atmosféru...myslím že není pochýb, že ste ďaleko tí najlepší :)))

Hodnotenie nevesty po svadbe 21.5.2011 na externom svadobnom portáli

Skúste hľadať, ale na nich negatívnu referenciu nenájdete..zábava 100% zaručená :)


Email od ženícha po svadbe 6.5.2011 - Dominik Dubec

Servus Števo,
ešte raz by sme sa chceli poďakovať za heroický výkon celej kapely. Všetci si pochvaľovali. Muzikanti kvalitné hudobné prevedenie a ostatní vynikajúcu zábavu, ktorú ste vytvorili. Určite budeme odporúčať, ak niekto bude hľadať kapelu.
Zdravíme,
Dominik a Zuzana


Email od nevesty Marianny Dulákovej, svadba 28.8.2010 - nami vyžiadaná reakcia

Ahoj Števo,
srdečne Vás pozdravujeme.. Ľudia boli s Vami veľmi spokojní, a hlavne tí mladí, lebo ste nás veľmi zabavili..Ste super..

Email od nevesty Marianny Dulákovej, svadba 28.8.2010 - spontánna reakcia neskôr

Ahoj Števo, akurát sme pozerali dvd zo svadby a boli ste SKVELÍ ;-)

Babička, ktorá nás celý večer počúvala, Vyšné Ružbachy, Biely dom - 28.8.2010

"Chlapci, ja mám 85 rokov, a takú svadbu som ešte nezažila. Viac takých muzikantov ako ste Vy niet..."


Email od mladomanželov Mokráňovcov po svadbe - 24.4.2010

Ahojte "Espriťáci"!
Chceli by sme sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovat za super atmosféru, ktorú ste vytvorili na svadbe. Klobúk dole zato, čo ste predviedli, veľmi sa nám páčilo ako ste hrali a čo ste hrali. Zo strany hostí sme mali len pozitívne ohlasy. Dúfame, že aj Vy ste z parketu cítili dobrú spätnú odozvu a že sa Vám na našej svadbe dobre hralo.
Nech sa Vam aj naďalej darí robiť ľuďom radosť z hudby.
Tomáš Katka Mokráňovi :-)


Reakcia nevesty zo svadby v Hoteli Sobota, Poprad - 1.8.2009

"Chvíľami som sa cítila ako na koncerte. Boli ste super!"


Email od nevesty po svadbe v Dome Umenia, v Košiciach 20.7.2009

Pán Pilc a pán Horňák,
Ešte raz chcem poďakovat za našu svadbu. Nálada, ktorú ste tam spravili bola na nezaplatenie. Každý nam chválil výber hudby a my sme šťastní že sme si vybrali práve Vás. Pokiaľ budete chcieť poslať niekomu nejaké referencie o Vás neváhajte. Bolo to senzačné, ešte raz ďakujeme.
S pozdravem
Ing. Katarína Vansová


Email od fanúšika

Hudobná skupina Esprit!!!!!!!!!!!!!!!!!!
práve som videla resp. počula vašu stránku.....skladám klobúk.... Bravo.... the best :)
maja b.
Levice